MBRF200150R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF200150R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF200150R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 100A TO244AB
Duomenų lapai: MBRF200150R.pdf
  • Pranešimas
MBRF200150R specifikacijos
Dalies numeris MBRF200150R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 100A TO244AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4758 pcs Duomenų lapas MBRF200150R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 880mV @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-244AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-244AB Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 150V 100A Chassis Mount TO-244AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 150V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 100A