MBRF120200R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBRF120200R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBRF120200R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V 60A TO244AB
Duomenų lapai: MBRF120200R.pdf
  • Pranešimas
MBRF120200R specifikacijos
Dalies numeris MBRF120200R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V 60A TO244AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5673 pcs Duomenų lapas MBRF120200R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 920mV @ 60A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-244AB Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-244AB Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 200V 60A Chassis Mount TO-244AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 60A