MBR80100R
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR80100R
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY REV 100V DO5
Duomenų lapai: 1.MBR80100R.pdf2.MBR80100R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MBR80100R specifikacijos
Dalies numeris MBR80100R Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY REV 100V DO5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7697 pcs Duomenų lapas 1.MBR80100R.pdf2.MBR80100R.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 80A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-203AB, DO-5, Stud Kiti vardai MBR80100RGN
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky, Reverse Polarity
Išsamus aprašymas Diode Schottky, Reverse Polarity 100V 80A Chassis, Stud Mount DO-5 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 80A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR80150WT
MBR80150WT
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Sandelyje: 70196 pcs
parsisiųsti: MBR80150WT.pdf
RFQ
MBR8030
MBR8030
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 80A DO5
Sandelyje: 6773 pcs
parsisiųsti: MBR8030.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 80A DO5