MBR60040CTL
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR60040CTL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR60040CTL
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 40V 300A 2 TOWER
Duomenų lapai: MBR60040CTL.pdf
  • Pranešimas
MBR60040CTL specifikacijos
Dalies numeris MBR60040CTL Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 40V 300A 2 TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4690 pcs Duomenų lapas MBR60040CTL.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 300A Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 40V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300A