MBR40035CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR40035CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR40035CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR40035CT.pdf2.MBR40035CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBR40035CT specifikacijos
Dalies numeris MBR40035CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 35V 400A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2098 pcs Duomenų lapas 1.MBR40035CT.pdf2.MBR40035CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 35V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai 1242-1058
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 400A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 35V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 400A (DC)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MBR40030CTRL
MBR40030CTRL
Gamintojai: GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200A 2 TOWER
Sandelyje: 5437 pcs
parsisiųsti: MBR40030CTRL.pdf
RFQ
MBR40035CTRL
MBR40035CTRL
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 35V 200A 2 TOWER