MBR35100
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
GeneSiC Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR35100
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 100V 35A DO4
Duomenų lapai: 1.MBR35100.pdf2.MBR35100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MBR35100 specifikacijos
Dalies numeris MBR35100 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 100V 35A DO4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7461 pcs Duomenų lapas 1.MBR35100.pdf2.MBR35100.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 840mV @ 35A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-4 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-203AA, DO-4, Stud Kiti vardai MBR35100GN
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 100V 35A Chassis, Stud Mount DO-4 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.5mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 35A Talpa @ Vr, F -