MBR30020CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR30020CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR30020CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 20V 300A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR30020CT.pdf2.MBR30020CT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
MBR30020CT specifikacijos
Dalies numeris MBR30020CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 20V 300A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1903 pcs Duomenų lapas 1.MBR30020CT.pdf2.MBR30020CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 20V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai MBR30020CTGN
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 20V 300A (DC) Chassis Mount Twin Tower Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 8mA @ 20V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 300A (DC)