MBR2X030A045
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR2X030A045 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR2X030A045
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 45V 60A SOT227
Duomenų lapai: MBR2X030A045.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MBR2X030A045 specifikacijos
Dalies numeris MBR2X030A045 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 45V 60A SOT227 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5393 pcs Duomenų lapas MBR2X030A045.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 700mV @ 30A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 45V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-227 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-227-4, miniBLOC Kiti vardai 1242-1297
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 2 Independent Išsamus aprašymas Diode Array 2 Independent Schottky 45V 60A Chassis Mount SOT-227-4, miniBLOC
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 45V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 60A