MBR12040CT
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
MBR12040CT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBR12040CT
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE MODULE 40V 120A 2TOWER
Duomenų lapai: 1.MBR12040CT.pdf2.MBR12040CT.pdf
  • Pranešimas
MBR12040CT specifikacijos
Dalies numeris MBR12040CT Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE MODULE 40V 120A 2TOWER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2253 pcs Duomenų lapas 1.MBR12040CT.pdf2.MBR12040CT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 650mV @ 120A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas Twin Tower Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Twin Tower Kiti vardai 1242-1024
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 40V 120A (DC) Chassis Mount Twin Tower
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3mA @ 20V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 120A (DC)