FR40MR05
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
FR40MR05 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR40MR05
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5
Duomenų lapai: 1.FR40MR05.pdf2.FR40MR05.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FR40MR05 specifikacijos
Dalies numeris FR40MR05 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP REV 1KV 40A DO5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15627 pcs Duomenų lapas 1.FR40MR05.pdf2.FR40MR05.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 40A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1000V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 500ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-203AB, DO-5, Stud
Kiti vardai 1242-1198
FR40MR05GN
FR40MR05GN-ND
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Chassis, Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Standard, Reverse Polarity 1000V 40A Chassis, Stud Mount DO-5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 40A