FR20GR02
GeneSiC SemiconductorGeneSiC Semiconductor
FR20GR02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FR20GR02
Gamintojas / Gamintojas: GeneSiC Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP REV 400V 20A DO5
Duomenų lapai: 1.FR20GR02.pdf2.FR20GR02.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FR20GR02 specifikacijos
Dalies numeris FR20GR02 Gamintojas GeneSiC Semiconductor
apibūdinimas DIODE GEN PURP REV 400V 20A DO5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15166 pcs Duomenų lapas 1.FR20GR02.pdf2.FR20GR02.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 400V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-5 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 200ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-203AB, DO-5, Stud
Kiti vardai 1242-1215
FR20GR02GN
FR20GR02GN-ND
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Chassis, Stud Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard, Reverse Polarity Išsamus aprašymas Diode Standard, Reverse Polarity 400V 20A Chassis, Stud Mount DO-5
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 20A