AXB070X43Z
GE Critical PowerGE Critical Power
AXB070X43Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AXB070X43Z
Gamintojas / Gamintojas: GE Critical Power
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5-15V 70W
Duomenų lapai: AXB070X43Z.pdf
  • Pranešimas
AXB070X43Z specifikacijos
Dalies numeris AXB070X43Z Gamintojas GE Critical Power
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5-15V 70W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5545 pcs Duomenų lapas AXB070X43Z.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5 ~ 15 V Įtampa - įėjimas (min.) 20V
Įtampa - įėjimas (maks.) 30V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 2.00" L x 0.32" W x 0.50" H (50.8mm x 8.1mm x 12.7mm) Serija Austin Lynx™
Galia (vatais) 70W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 10-SIP Module Kiti vardai 555-1153
CC109121480
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 97% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 15 V 4.5A 20V - 30V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4.5A Valdymo funkcijos Enable, Active High