FOXSDLF/250F-20
Fox ElectronicsFox Electronics
FOXSDLF/250F-20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FOXSDLF/250F-20
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FOXSDLF/250F-20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FOXSDLF/250F-20 specifikacijos
Dalies numeris FOXSDLF/250F-20 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 252690 pcs Duomenų lapas FOXSDLF/250F-20.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serija HC49SDLF Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė HC-49/US
Kiti vardai 631-1022-1 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 25MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 Ohms Išsamus aprašymas 25MHz ±30ppm Crystal 20pF 30 Ohms HC-49/US