FO2HSBBF16.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FO2HSBBF16.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FO2HSBBF16.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: FO2HSBBF16.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FO2HSBBF16.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FO2HSBBF16.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60642 pcs Duomenų lapas FO2HSBBF16.0-T1.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) Serija F235
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai 631-1449-2
F235-16
FO2HSBBF16.0
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Standby (Power Down)
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 16MHz
Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7mA