FKFSREIHM0.032768-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FKFSREIHM0.032768-T3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKFSREIHM0.032768-T3
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Duomenų lapai: FKFSREIHM0.032768-T3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FKFSREIHM0.032768-T3 specifikacijos
Dalies numeris FKFSREIHM0.032768-T3 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144193 pcs Duomenų lapas FKFSREIHM0.032768-T3.pdf
Įveskite kHz Crystal (Tuning Fork) Dydis / Matmenys 0.343" L x 0.146" W (8.70mm x 3.70mm)
Serija FSRLF Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 4-SOJ, 5.50mm pitch
Kiti vardai 631-1000-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apkrovos talpa 12.5pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.098" (2.50mm) Dažnio tolerancija ±20ppm
Dažnio stabilumas - Dažnumas 32.768kHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 kOhms Išsamus aprašymas 32.768kHz ±20ppm Crystal 12.5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5.50mm pitch