FC7BSCCMM7.3728-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC7BSCCMM7.3728-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC7BSCCMM7.3728-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC7BSCCMM7.3728-T1.pdf
  • Pranešimas
FC7BSCCMM7.3728-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC7BSCCMM7.3728-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 7.3728MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146388 pcs Duomenų lapas FC7BSCCMM7.3728-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Serija C7BS Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1507-2
FC7BSCCMM7.3728
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.043" (1.10mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±30ppm Dažnumas 7.3728MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 110 Ohms Išsamus aprašymas 7.3728MHz ±30ppm Crystal 20pF 110 Ohms 4-SMD, No Lead