FC4SDCBMM11.0592-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMM11.0592-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4SDCBMM11.0592-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: 1.FC4SDCBMM11.0592-T1.pdf2.FC4SDCBMM11.0592-T1.pdf
  • Pranešimas
FC4SDCBMM11.0592-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC4SDCBMM11.0592-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237933 pcs Duomenų lapas 1.FC4SDCBMM11.0592-T1.pdf2.FC4SDCBMM11.0592-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)
Serija HC49SDLF Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė HC-49/US
Kiti vardai 631-1401-2
FC4SDCBMM11.0592
FOXSDLF/115R-20/TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.177" (4.50mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 11.0592MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 60 Ohms Išsamus aprašymas 11.0592MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms HC-49/US