FC4SDCBMF3.6864-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SDCBMF3.6864-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4SDCBMF3.6864-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC4SDCBMF3.6864-T1.pdf
  • Pranešimas
FC4SDCBMF3.6864-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC4SDCBMF3.6864-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 3.6864MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 504940 pcs Duomenų lapas FC4SDCBMF3.6864-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.461" L x 0.197" W (11.70mm x 5.00mm)