FC4SBDMD24.0-T1
Fox ElectronicsFox Electronics
FC4SBDMD24.0-T1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC4SBDMD24.0-T1
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Duomenų lapai: FC4SBDMD24.0-T1.pdf
  • Pranešimas
FC4SBDMD24.0-T1 specifikacijos
Dalies numeris FC4SBDMD24.0-T1 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40235 pcs Duomenų lapas FC4SBDMD24.0-T1.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Serija FX425B Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1042-2
FC4SBDMD24.0
FX425B-24
FX425B-24.000
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Apkrovos talpa 20pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Dažnio tolerancija ±50ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 Ohms Išsamus aprašymas 24MHz ±50ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead