FC1BACBEI20.0-T3
Fox ElectronicsFox Electronics
FC1BACBEI20.0-T3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FC1BACBEI20.0-T3
Gamintojas / Gamintojas: Fox Electronics
Prekės aprašymas CRYSTAL 20MHZ 10PF SMD
Duomenų lapai: FC1BACBEI20.0-T3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FC1BACBEI20.0-T3 specifikacijos
Dalies numeris FC1BACBEI20.0-T3 Gamintojas Fox Electronics
apibūdinimas CRYSTAL 20MHZ 10PF SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 138347 pcs Duomenų lapas FC1BACBEI20.0-T3.pdf
Įveskite MHz Crystal Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Serija C1BA Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead
Kiti vardai 631-1487-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Darbinis režimas Fundamental Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Apkrovos talpa 10pF "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) Dažnio tolerancija ±30ppm
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 20MHz
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 Ohms Išsamus aprašymas 20MHz ±30ppm Crystal 10pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead