FLK2AC/90-1000V
Fluke ElectronicsFluke Electronics
FLK2AC/90-1000V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLK2AC/90-1000V
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas ACV DETECTOR 90-1000V
Duomenų lapai: 1.FLK2AC/90-1000V.pdf2.FLK2AC/90-1000V.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FLK2AC/90-1000V specifikacijos
Dalies numeris FLK2AC/90-1000V Gamintojas Fluke Electronics
apibūdinimas ACV DETECTOR 90-1000V "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 3106 pcs Duomenų lapas 1.FLK2AC/90-1000V.pdf2.FLK2AC/90-1000V.pdf
Įveskite Voltage Detector Specifikacijos Measures AC Voltage 90 ~ 1000VAC
Serija VoltAlert™ Reitingai CAT IV 1000V
Kiti vardai 3807928
3807928-ND
FLK2AC/90-1000
FLK2AC901000
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Voltage Detector CAT IV 1000V Measures AC Voltage 90 ~ 1000VAC
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FLK2AC/90-1000VC
FLK2AC/90-1000VC
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: ACV DETECTOR 90-1000V,COUNTER
Sandelyje: 2754 pcs
parsisiųsti: FLK2AC/90-1000VC.pdf
RFQ
FLK18T8
FLK18T8
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FLUORESCENT LIGHT KIT 18"
Sandelyje: 1002 pcs
parsisiųsti: FLK18T8.pdf
RFQ
FLK24T8
FLK24T8
apibūdinimas: FLUORESCENT LIGHT KIT 24"
Sandelyje: 891 pcs
parsisiųsti: FLK24T8.pdf
FLK2AC/90-1000V5PK
FLK2AC/90-1000V5PK
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: VOLT ALERT 90-1000V, 5 PACK
Sandelyje: 647 pcs
parsisiųsti: FLK2AC/90-1000V5PK.pdf
FLK7LED
FLK7LED
apibūdinimas: LED LIGHT KIT
Sandelyje: 520 pcs
parsisiųsti: FLK7LED.pdf
FLK48MM
FLK48MM
apibūdinimas: MAGNET MOUNT FOR 48" KIT