5627A-12-B
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5627A-12-B
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas PROBE RTD INDUSTRIAL 12 X 1/4 IN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 120 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5627A-12-B specifikacijos
Dalies numeris 5627A-12-B Gamintojas Fluke Electronics
Galimas kiekis 120 pcs Duomenų lapas
Naudojimas Liquids, Semi Solids Įveskite Temperature Probe
Patarimas - tipas RTD Serija 5627
Zondo temperatūros diapazonas -328 ~ 788°F (-200 ~ 420°C) Zondo medžiaga Stainless Steel
Zondo ilgis 12.000" (304.80mm) Kištuko tipas -