5609-400-S
Fluke ElectronicsFluke Electronics
Fluke Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 5609-400-S
Gamintojas / Gamintojas: Fluke Electronics
Prekės aprašymas PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
Duomenų lapai: 5609-400-S.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 81 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 81 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
5609-400-S specifikacijos
Dalies numeris 5609-400-S Gamintojas Fluke Electronics
apibūdinimas PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40 "Lead Free Status / RoHS" statusas Netaikoma. Netaikoma
Galimas kiekis 81 pcs Duomenų lapas 5609-400-S.pdf
Naudojimas Liquids, Semi Solids Įveskite Temperature Probe
Patarimas - tipas Immersion / Penetration, Rounded Serija 5609
Zondo temperatūros diapazonas -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C) Zondo medžiaga Inconel
Zondo ilgis 15.748" (400.00mm) Kištuko tipas -
Kištuko spalva - Kiti vardai 3056950
Laido ilgis 72.000" (1828.80mm) Kabelinė izoliacija Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
5609-400-L
5609-400-L
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 40
Sandelyje: 78 pcs
parsisiųsti: 5609-400-L.pdf
RFQ
5609-500-J
5609-500-J
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 50
Sandelyje: 84 pcs
parsisiųsti: 5609-500-J.pdf
RFQ
5609-500-G
5609-500-G
Sandelyje: 71 pcs
parsisiųsti: 5609-500-G.pdf
Sandelyje: 94 pcs
parsisiųsti: 5609-400-G.pdf
5609-400-P
5609-400-P