Q2-R-1/16-01-MS100FT
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: Q2-R-1/16-01-MS100FT
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas HEATSHRINK 1/16"-100' BLACK
Duomenų lapai: 1.Q2-R-1/16-01-MS100FT.pdf2.Q2-R-1/16-01-MS100FT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
Q2-R-1/16-01-MS100FT specifikacijos
Dalies numeris Q2-R-1/16-01-MS100FT Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Galimas kiekis 15388 pcs Duomenų lapas 1.Q2-R-1/16-01-MS100FT.pdf2.Q2-R-1/16-01-MS100FT.pdf
Įveskite Tubing, Semi Rigid Susitraukimo santykis 2 to 1
Susitraukimo temperatūra 70°C Serija Q2-R
Atgautos sienelės storis 0.016" (0.41mm) Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C
Medžiaga Polyolefin (PO) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Vidinis skersmuo - tiekiamas 0.063" (1.60mm) Vidinis skersmuo - atkurtas 0.031" (0.79mm)
funkcijos Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant Išsamus aprašymas Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 100.0' (30.5m)