PLV-075S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-075S024 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLV-075S024
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.12A
Duomenų lapai: PLV-075S024.pdf
  • Pranešimas
PLV-075S024 specifikacijos
Dalies numeris PLV-075S024 Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.12A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5032 pcs Duomenų lapas PLV-075S024.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 8.27" L x 2.66" W x 1.46" H (210.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Serija PLV-075
Reitingai IP67 Galia (vatais) 75W
Kiti vardai PLV075S024
Q692
Darbinė temperatūra -35°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 92%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 3.12A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 3.12A Patvirtinimai cULus