PLV-040S024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
PLV-040S024 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLV-040S024
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A
Duomenų lapai: PLV-040S024.pdf
  • Pranešimas
PLV-040S024 specifikacijos
Dalies numeris PLV-040S024 Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4809 pcs Duomenų lapas PLV-040S024.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Serija PLV-040
Reitingai IP65 Galia (vatais) 40W
Kiti vardai PLV040S024
Q702
Darbinė temperatūra -25°C ~ 50°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 86%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.5A 24V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.5A Patvirtinimai cULus