FKA2-28089QBHT3F
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FKA2-28089QBHT3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FKA2-28089QBHT3F
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas FAN AXIAL 280X89MM 230VAC TERM
Duomenų lapai: 1.FKA2-28089QBHT3F.pdf2.FKA2-28089QBHT3F.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 609 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 609 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
FKA2-28089QBHT3F specifikacijos
Dalies numeris FKA2-28089QBHT3F Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
apibūdinimas FAN AXIAL 280X89MM 230VAC TERM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 609 pcs Duomenų lapas 1.FKA2-28089QBHT3F.pdf2.FKA2-28089QBHT3F.pdf
Plotis 89.00mm Svoris 7.7 lbs (3.5kg)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 230VAC
Nutraukimas 2 Terminals Statinis slėgis 0.044 in H2O (11.0 Pa)
Dydis / Matmenys Square - 280mm L x 280mm H Serija FKA2-28089
RPM 3000 RPM Galia (vatais) 260W
Darbinė temperatūra 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Triukšmas 78.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 1.22A