FDA2-R17251QBKW3D-L
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
FDA2-R17251QBKW3D-L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FDA2-R17251QBKW3D-L
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE
  • Pranešimas
FDA2-R17251QBKW3D-L specifikacijos
Dalies numeris FDA2-R17251QBKW3D-L Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
apibūdinimas FAN AXIAL 172X51MM 230VAC WIRE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1984 pcs Duomenų lapas
Plotis 51.00mm Svoris 2.5 lbs (1.1kg)
Įtampos diapazonas - Įtampa - Įvertinta 230VAC
Nutraukimas 2 Wire Leads Statinis slėgis 0.787 in H2O (196.0 Pa)
Dydis / Matmenys Round - 172mm Dia Serija HPLC, FDA2-R17251
RPM 3300 RPM Galia (vatais) 26.00W
Darbinė temperatūra -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) Triukšmas 61.0 dB(A)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - rėmas Aluminum
Medžiaga - ašmenys Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo IP56M - Dust Protected, Water Resistant funkcijos -
Ventiliatoriaus tipas Tubeaxial Dabartinis įvertinimas 0.110A