22-S360D-C
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
22-S360D-C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-S360D-C
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas CBL TIE SS316/EPOXY 200LB 1.18'
Duomenų lapai: 22-S360D-C.pdf
  • Pranešimas
22-S360D-C specifikacijos
Dalies numeris 22-S360D-C Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Galimas kiekis 21238 pcs Duomenų lapas 22-S360D-C.pdf
Viela / kabelinės sąvaržos tipas Standard, Locking Plotis 0.181" (4.60mm)
Tempimo stiprumas 200 lbs (90.72 kg) Serija 22
Pakuotė 100 per Pkg Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Stainless Steel 316, Epoxy Coated
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Ilgis - apytikslis 14.25"
Ilgis - faktinis 1.181' (360.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas Standard, Locking Silver 4.44" (112.80mm) 0.181" (4.60mm) 200 lbs (90.72 kg) 1.181' (360.00mm)
Spalva Silver Bundle Diameter 4.44" (112.80mm)