07100-SP024
Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
07100-SP024 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 07100-SP024
Gamintojas / Gamintojas: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Prekės aprašymas POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24"
Duomenų lapai: 07100-SP024.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
07100-SP024 specifikacijos
Dalies numeris 07100-SP024 Gamintojas Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
apibūdinimas POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 24" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99377 pcs Duomenų lapas 07100-SP024.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampos įvertinimas 125V
Stilius Female Receptacle to Male Plug Serija -
Kiti vardai 07100SP024
CR361
Darbinė temperatūra 105°C
Dirigentų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Ilgis 24.0" (609.6mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Tinka Terminalo dydžiui 4.5 x 2.5
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 10A
Laido tipas SPT-1 Patvirtinimo ženklai cUL, UL
2-as jungtis NEMA 1-15 Plug 1 jungtis Fan Terminal Receptacle 180°, Straight
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
07100-SP036
07100-SP036
Gamintojai: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
apibūdinimas: POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 36"
Sandelyje: 69010 pcs
parsisiųsti: 07100-SP036.pdf
RFQ
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN CORD 60"
Sandelyje: 44984 pcs
parsisiųsti: 07100-60.pdf
RFQ
07100140L
07100140L
Gamintojai: Multi-Tech Systems, Inc.
apibūdinimas: NETWORKING POWER SUP 115VAC/9VDC
parsisiųsti:
apibūdinimas: POWER CORD FAN STRAIGHT 60"
parsisiųsti: 07100-60.pdf
07100-SP072
07100-SP072
apibūdinimas: POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72"
parsisiųsti: 07100-SP072.pdf
apibūdinimas: POWER CORD FAN STRAIGHT 80"
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLK HEADER 2POS GREEN
07100-72P
07100-72P
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN CORD W/ WALL PLUG 72"
parsisiųsti: 07100-72P.pdf
apibūdinimas: POWER CORD FAN STRAIGHT 72"
apibūdinimas: FAN CORD 96"
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLK HEADER 3POS GREEN
apibūdinimas: M2 X 8 SCREW/WASHER/NUT 3PC SET
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus