2518061017Y6
Fair-Rite Products Corp.Fair-Rite Products Corp.
2518061017Y6 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2518061017Y6
Gamintojas / Gamintojas: Fair-Rite Products Corp.
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 1806 1LN
Duomenų lapai: 2518061017Y6.pdf
  • Pranešimas
2518061017Y6 specifikacijos
Dalies numeris 2518061017Y6 Gamintojas Fair-Rite Products Corp.
apibūdinimas FERRITE BEAD 1806 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1327013 pcs Duomenų lapas 2518061017Y6.pdf
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1806 (4516 Metric) Kiti vardai 1934-1315-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis (maks.) 0.071" (1.80mm) Filtro tipas Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 20 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 6A