2508051107Y0
Fair-Rite Products Corp.Fair-Rite Products Corp.
Fair-Rite Products Corp.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2508051107Y0
Gamintojas / Gamintojas: Fair-Rite Products Corp.
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 0805 1LN
Duomenų lapai: 2508051107Y0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
2508051107Y0 specifikacijos
Dalies numeris 2508051107Y0 Gamintojas Fair-Rite Products Corp.
apibūdinimas FERRITE BEAD 0805 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3000685 pcs Duomenų lapas 2508051107Y0.pdf
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 1934-1397-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Aukštis (maks.) 0.043" (1.10mm) Filtro tipas Signal Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 100 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 300mA