PQ50/50-3F4
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PQ50/50-3F4
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PQ CORES 2PC SET
Duomenų lapai: PQ50/50-3F4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
PQ50/50-3F4 specifikacijos
Dalies numeris PQ50/50-3F4 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PQ CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7601 pcs Duomenų lapas PQ50/50-3F4.pdf
Plotis 32.00mm Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas PQ 50 x 50 Serija *
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 314
Medžiaga 3F4 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 51.00mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 50.00mm Spraga Ungapped