PQ50/30-3F4
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PQ50/30-3F4
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PQ CORES 2PC SET
Duomenų lapai: PQ50/30-3F4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
64 pcs
  • Pranešimas
PQ50/30-3F4 specifikacijos
Dalies numeris PQ50/30-3F4 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PQ CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10747 pcs Duomenų lapas PQ50/30-3F4.pdf
Plotis 32.00mm Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas PQ 50 x 30 Serija *
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 314 Medžiaga 3F4
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 51.00mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 30.00mm