PQ35/30-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PQ35/30-3F46
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PQ CORES 2PC SET
Duomenų lapai: PQ35/30-3F46.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
80 pcs
  • Pranešimas
PQ35/30-3F46 specifikacijos
Dalies numeris PQ35/30-3F46 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PQ CORES 2PC SET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24327 pcs Duomenų lapas PQ35/30-3F46.pdf
Plotis 26.00mm Tolerancija ±25%
Tiekėjo prietaisų paketas PQ 35 x 30 Serija *
Minimalus kryžminis skerspjūvis (Aminas) mm² 163 Medžiaga 3F46
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 36.00mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 30.00mm