PQ35/20-3C97
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ35/20-3C97 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PQ35/20-3C97
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas FERRITE CORE 2PC SET
Duomenų lapai: 1.PQ35/20-3C97.pdf2.PQ35/20-3C97.pdf3.PQ35/20-3C97.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PQ35/20-3C97 specifikacijos
Dalies numeris PQ35/20-3C97 Gamintojas FERROXCUBE
Galimas kiekis 45933 pcs Duomenų lapas 1.PQ35/20-3C97.pdf2.PQ35/20-3C97.pdf3.PQ35/20-3C97.pdf
Plotis 26.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas PQ 35 x 20 Serija -
Kiti vardai 1779-1201
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga 3C97 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 36.10mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 20.00mm Spraga -