EQ25-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EQ25-3C96
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas EQ CORES
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
512 pcs
  • Pranešimas
EQ25-3C96 specifikacijos
Dalies numeris EQ25-3C96 Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas EQ CORES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84045 pcs Duomenų lapas
Plotis 18.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas EQ 25 Serija *
Kiti vardai 432202071221
BG5EQ02500004U40PP
Medžiaga 3C96
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Ilgis 25.00mm
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 8.00mm