E14/3.5/5/R-3C95-A63-P
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E14/3.5/5/R-3C95-A63-P
Gamintojas / Gamintojas: FERROXCUBE
Prekės aprašymas PLANAR E CORES
Duomenų lapai: E14/3.5/5/R-3C95-A63-P.pdf
  • Pranešimas
E14/3.5/5/R-3C95-A63-P specifikacijos
Dalies numeris E14/3.5/5/R-3C95-A63-P Gamintojas FERROXCUBE
apibūdinimas PLANAR E CORES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 193378 pcs Duomenų lapas E14/3.5/5/R-3C95-A63-P.pdf
Plotis 5.00mm Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas E 14 x 3.5 x 5 Serija *
Medžiaga 3C95 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Ilgis 14.00mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 3.50mm Spraga -