LXV52-048SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV52-048SW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXV52-048SW
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.08A
Duomenų lapai: LXV52-048SW.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
LXV52-048SW specifikacijos
Dalies numeris LXV52-048SW Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.08A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3056 pcs Duomenų lapas LXV52-048SW.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - išvestis 48V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 7.60" L x 1.67" W x 1.36" H (193mm x 42.5mm x 34.5mm) Serija LXV52
Reitingai IP67 Galia (vatais) 52W
Kiti vardai 633-1195
LXV52048SW
Darbinė temperatūra -35°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 89% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 1.08A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.08A