LXV150-056S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-056S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXV150-056S
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 56V 2.68A
Duomenų lapai: 1.LXV150-056S.pdf2.LXV150-056S.pdf
  • Pranešimas
LXV150-056S specifikacijos
Dalies numeris LXV150-056S Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 56V 2.68A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5512 pcs Duomenų lapas 1.LXV150-056S.pdf2.LXV150-056S.pdf
Svoris 2.3 lbs (1kg) Įtampa - išvestis 56V
Įtampa - izoliacija 3.75kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC Įveskite Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Serija LXV150
Reitingai IP67 Galia (vatais) 150W
Darbinė temperatūra -35°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP
Efektyvumas 93% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 2.68A 56V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 2.68A