LXD40-0700SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXD40-0700SW
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LXD40-0700SW specifikacijos
Dalies numeris LXD40-0700SW Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4998 pcs Duomenų lapas
Svoris 0.662 lb (300.28g) Įtampa - išvestis 18 ~ 54 V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm) Serija LXD40
Reitingai IP66 Galia (vatais) 40W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, SCP
Efektyvumas 87% Pritemdymas Analog
Išsamus aprašymas 700mA 18 ~ 54 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA