LXC60-1400SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC60-1400SW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXC60-1400SW
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 21-43V 1.4A
Duomenų lapai: 1.LXC60-1400SW.pdf2.LXC60-1400SW.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
LXC60-1400SW specifikacijos
Dalies numeris LXC60-1400SW Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 21-43V 1.4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2237 pcs Duomenų lapas 1.LXC60-1400SW.pdf2.LXC60-1400SW.pdf
Svoris 1.7 lbs (771.1g) Įtampa - išvestis 21 ~ 43 V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Serija LXC60
Reitingai IP67 Galia (vatais) 60W
Darbinė temperatūra -35°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, SCP Efektyvumas 90%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.4A 21 ~ 43 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.4A Patvirtinimai CE, cULus, EN