LXC50-4200S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXC50-4200S
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 4.2A
Duomenų lapai: LXC50-4200S.pdf
  • Pranešimas
LXC50-4200S specifikacijos
Dalies numeris LXC50-4200S Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 4.2A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4303 pcs Duomenų lapas LXC50-4200S.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - išvestis 4 ~ 12 V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 7.20" L x 1.67" W x 1.36" H (183.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Serija LXC50
Reitingai - Galia (vatais) 50W
Darbinė temperatūra -35°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas - Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 4.2A 4 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 4.2A