LXC50-1750S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
Excelsys Technologies Ltd.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXC50-1750S
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A
Duomenų lapai: LXC50-1750S.pdf
  • Pranešimas
LXC50-1750S specifikacijos
Dalies numeris LXC50-1750S Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5249 pcs Duomenų lapas LXC50-1750S.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - išvestis 9 ~ 29 V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 7.20" L x 1.67" W x 1.36" H (183.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Serija LXC50
Reitingai - Galia (vatais) 50W
Darbinė temperatūra -35°C ~ 60°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas - Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 1.75A 9 ~ 29 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 1.75A
Patvirtinimai EN, UL
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LXC50-0700SW
LXC50-0700SW
Gamintojai: Excelsys Technologies Ltd.
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 700MA
Sandelyje: 4679 pcs
parsisiųsti: LXC50-0700SW.pdf
RFQ
LXC50-1750SW
LXC50-1750SW
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A