LXC50-0350S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC50-0350S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXC50-0350S
Gamintojas / Gamintojas: Excelsys Technologies Ltd.
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 71-142V
Duomenų lapai: LXC50-0350S.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LXC50-0350S specifikacijos
Dalies numeris LXC50-0350S Gamintojas Excelsys Technologies Ltd.
Galimas kiekis 2161 pcs Duomenų lapas LXC50-0350S.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - išvestis 71 ~ 142 V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC
Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC Įveskite Constant Current
Topologija AC DC Converter Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Serija LXC50
Reitingai IP67 Galia (vatais) 50W
Kiti vardai 633-1116 Darbinė temperatūra -35°C ~ 60°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OVP, SCP Efektyvumas 88%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 350mA 71 ~ 142 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 350mA Patvirtinimai CE, cULus, EN