XR46000ESETR
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XR46000ESETR
Gamintojas / Gamintojas: Exar Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223
Duomenų lapai: 1.XR46000ESETR.pdf2.XR46000ESETR.pdf
  • Pranešimas
XR46000ESETR specifikacijos
Dalies numeris XR46000ESETR Gamintojas Exar Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 256303 pcs Duomenų lapas 1.XR46000ESETR.pdf2.XR46000ESETR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 Ohm @ 750mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 20W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA Kiti vardai 1016-2071-2
IML3160AK-TR
Darbinė temperatūra 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 170pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 7.5nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 1.5A (Tc) 20W (Tc) Surface Mount SOT-223
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.5A (Tc)