16-916/R6C-AL1M2VY/3T
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 16-916/R6C-AL1M2VY/3T
Gamintojas / Gamintojas: Everlight Electronics
Prekės aprašymas LED RED CLEAR CHIP SMD R/A
Duomenų lapai: 16-916/R6C-AL1M2VY/3T.pdf
  • Pranešimas
16-916/R6C-AL1M2VY/3T specifikacijos
Dalies numeris 16-916/R6C-AL1M2VY/3T Gamintojas Everlight Electronics
Galimas kiekis 459395 pcs Duomenų lapas 16-916/R6C-AL1M2VY/3T.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 632nm Bangos ilgis - dominuojantis 626nm
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 1.95V Žiūrėjimo kampas 125°
Tiekėjo prietaisų paketas Chip LED Dydis / Matmenys 1.00mm L x 0.50mm W
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Reitingas 20mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Objektyvo skaidrumas Clear
Objektyvo stilius / dydis Rectangle with Flat Top, 1.00mm x 0.30mm Objektyvo spalva Colorless
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 0.35mm
funkcijos - Išsamus aprašymas Red 626nm LED Indication - Discrete 1.95V 2-SMD, No Lead
Dabartinis testas 5mA Konfigūracija Standard
Spalva Red
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Aries Electronics, Inc.
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 16POS TIN
Sandelyje: 20365 pcs
parsisiųsti: 16-8810-10.pdf
RFQ
16-926
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 26" 5DRW STD CAB
Sandelyje: 151 pcs
parsisiųsti:
RFQ
16-916/T1D-AP1Q2QY/3T
16-916/T1D-AP1Q2QY/3T
Gamintojai: Everlight Electronics
apibūdinimas: LED WHITE DIFFUSED SMD
Sandelyje: 414881 pcs
parsisiųsti: 16-916/T1D-AP1Q2QY/3T.pdf
16-911
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: 41"11DRW PRO SERIES CABINET
Sandelyje: 37 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER SOLID WIRE .125" 5LB SPL
Sandelyje: 308 pcs
parsisiųsti: 16-9574-0125.pdf
16-8850-310C
16-8850-310C
apibūdinimas: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
parsisiųsti: 16-8850-310C.pdf
Gamintojai: Kester
apibūdinimas: SOLDER SOLID WIRE .079" 5LB SPL
Sandelyje: 258 pcs
parsisiųsti: 16-8810-310C.pdf
apibūdinimas: 41" 11DRW STD CAB
Sandelyje: 62 pcs
apibūdinimas: 26" 6DRW STD CAB
Sandelyje: 141 pcs
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus