MR25H40CDFR
EverSpin Technologies, Inc.EverSpin Technologies, Inc.
EverSpin Technologies, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MR25H40CDFR
Gamintojas / Gamintojas: EverSpin Technologies, Inc.
Prekės aprašymas IC RAM 4M SPI 40MHZ 8DFN
Duomenų lapai: MR25H40CDFR.pdf
  • Pranešimas
MR25H40CDFR specifikacijos
Dalies numeris MR25H40CDFR Gamintojas EverSpin Technologies, Inc.
apibūdinimas IC RAM 4M SPI 40MHZ 8DFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8920 pcs Duomenų lapas MR25H40CDFR.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis - Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V
Technologija MRAM (Magnetoresistive RAM) Tiekėjo prietaisų paketas 8-DFN-EP, Small Flag (5x6)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-VDFN Exposed Pad Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Atminties tipas Non-Volatile Atminties dydis 4Mb (512K x 8)
Atminties sąsaja SPI Atminties formatas RAM
Išsamus aprašymas MRAM (Magnetoresistive RAM) Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40MHz 8-DFN-EP, Small Flag (5x6) Laikrodžio dažnis 40MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MR25H256MDF
MR25H256MDF
Gamintojai: EverSpin Technologies, Inc.
apibūdinimas: IC RAM 256K SPI 40MHZ 8DFN
Sandelyje: 14003 pcs
parsisiųsti: MR25H256MDF.pdf
RFQ
MR25H40CDF
MR25H40CDF
apibūdinimas: IC RAM 4M SPI 40MHZ 8DFN