| Dalies numeris | VMCG-160-MPBK-K | Gamintojas | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30" | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 28769 pcs | Duomenų lapas | VMCG-160-MPBK-K.pdf |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | Naudoti su / susijusiais produktais | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
| Priedų tipas | Nylon, Snap-In Mount, 6.300" (160.00mm) |