VCC-845126
Essentra ComponentsEssentra Components
VCC-845126 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VCC-845126
Gamintojas / Gamintojas: Essentra Components
Prekės aprašymas CBL CLIP BENDABLE BLACK FASTENER
Duomenų lapai: 1.VCC-845126.pdf2.VCC-845126.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VCC-845126 specifikacijos
Dalies numeris VCC-845126 Gamintojas Essentra Components
Galimas kiekis 90648 pcs Duomenų lapas 1.VCC-845126.pdf2.VCC-845126.pdf
Plotis 0.240" (6.10mm) Įveskite atributus -
Įveskite Clip, Bendable Serija -
Sraigtinis dydis #8 (M4) Skydo storis -
Skydo skylės dydis 0.177" (4.50mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 61008066
RPC2148
VCC-845126-ND
VCC845126
Atidarymo dydis 1.402" (35.61mm)
Montavimo tipas Fastener Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagos storis - Medžiagų degumo įvertinimas -
Medžiaga Steel Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Ilgis 4.961" (126.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - funkcijos Protective Coating
Išsamus aprašymas Cable Clip, Bendable Black Fastener 1.402" (35.61mm) Spalva Black